Tel.: 056 / 64 20 777, E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
vzdialena pomoc

.............................................

logo1

Výber nového informačného systému (IS resp. ERP) je dôležitým rozhodnutím, ktoré so sebou nesie istú dávku rizika. Zmena informačného systému sa častokrát dotýka všetkých zamestnancov podniku. Ich každodenná práca bude tak dobrá a efektívna ako im to nový IS dovolí. Manažment podniku bude prostredníctvom systému samotného resp. jeho výstupov analyzovať, rozhodovať či plánovať, čo môže mať priamy vplyv na budúcnosť pôsobenia spoločnosti na trhu. Rozhodujete preto o investícii, ktorá výrazne ovplyvní vašu firmu na niekoľko ďalších rokov.

Naša firma ako implentátor informačných systémov si to uvedomuje a pri výbere vhodného systému dôkladne počúva na potreby zákazníka. Na základe vopred definovaných očakávaní od podnikového informačného systému a požiadaviek zákazníka odporúča systém najvhodnejší ktorý sa najviac približuje požiadavkám.

Aby si zákazník dokázal reálne predstaviť prácu a funkcie v danom systéme a jeho jednotlivých moduloch je možné bezplatne požiadať o „živú" prezentáciu informačného systému priamo u vás. Získate tak okrem iného aj možnosť posúdiť užívateľskú prívetivosť programu a uvidíte či funkcionalitou spĺňa vaše požiadavky. Tiež je možné bezplatne inštalovať demo verziu programu na vlastné PC.

Prehľad ES

Go to top