Tel.: 056 / 64 20 777, E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
vzdialena pomoc

.............................................

logo1

Firma MICOMP je predajcom a certifikovaným servisným strediskom registračných pokladníc a fiškálnych tlačiarní slovenského výrobcu ELCOM.

ELCOM preto lebo 25 rokov sa špecializujú na vývoj najlepších riešení hlavne pre slovenské firmy. Vďaka tvrdej práci a spokojnosti zákazníkov sú dnes jednotkou na trhu.

Firma MICOMP sa špecializuje na pokladnične riešenia sa už viac ako 10 rokov, preto sme si istý že Vám poradíme čo najlepšie pri vašom výbere. Dnes je ťažké sa zorientovať pri výbere vhodnej registračnej pokladnice, na trhu je nespočetné množstvo riešení ktoré ale nemusia byť vhodné pre vašu prevádzku.

Či už potrebujete obyčajnú pokladnicu, alebo PC POS pokladnicu, sme tu pre Vás. Máme bohaté skúsenosti pri navrhovaní riešení od malých pokladníc až po zložité riešenie na prepojenie viacerých prevádzok a evidenciu skladových zásob. Pre našich klientov ponúkame individuálne návrhy od pokladnice až po návrh evidencie skladového hospodárstva, príjem výdaj tovaru, tlač etikiet, evidencia liehu, .. . Príďte sa k nám poradiť, čo by bolo pre Vás vhodné riešenie vzhľadom na požadovanú funkčnosť, stabilitu, pomer cena/výkon.
Vieme Vám odborne poradiť aj pri výbere príslušenstva ako sú snímače čiarového kódu, pokladničné váhy, zásuvky na peniaze a rôzneho príslušenstva.

V našej predajni si viete vybrat fiškálne pokladnice, fiškálne tlačiarne, PC pokladnice pre maloobchod ,reštauráciu a hotel, dotykové PC pokladnice, snímače čiarového kódu, peňažné zásuvky, obchodné váhy, etiketovacie kliešte, pásky do pokladní a ďalší tovar do predajne.
Podrobnejšie informácie o registračných pokladniciach na Eshope – pokladnične riešenia

Pokladne

Go to top